Корзина:
0
0 грн.
 
 
 
 

Возврат

Повернення і гарантія : 

Шановні покупці, щоб уникнути непорозумінь прохання врахувати, що товар, придбаний Вами підлягає поверненню або обміну в наступних випадках : 

1.З моменту замовлення пройшло не більше 14 днів включаючи дні транспортування.Товар з терміном постачання більше 3 днів рахується заказним товаром і обміну (поверненню) НЕ ПІДЛЯГАЄ! 

2.Товар не повинен мати механічних дефектів, слідів установки та експлуатації, в первинній упаковці (пошкоджені пломби або маркування виробника, наклейки транспортних компаній, сліди скотча, забруднення і намокання упаковки в якій він був відпущений клієнтові) може слугувати приводом для відмови до повернення.

Товар,який не підлягає поверненню і на якій гарантія не разповсюджується: 
Товар містить електронні модуля, а також електронні компоненти усі оригінальні деталі, авторідини, розпилювачі, форсунки, термостати, бензонасоси, свічки, комутаторы, лямбда-зонды, рем.комплекти, гальмівні колодки, кульові опори, підшипники і тд.
На будь-які електротовари, товари паливної системи гарантія і повернення не разповсюджується!!! При виявленні неналежної якості або дефекту товару клієнт зобов'язаний надати чек, що підтверджує купівлю, акт виконаних робіт і акт дефектовки від сертифікованого СТО (копію ліцензії данного сервісу на проведення робіт по установці цього виробу і обслуговування данного типу автомобіля), на якому встановлювалася ця зап.частина, в цілісній, оригінальній упаковці.Розгляд притензії на неякісний товар займає до 30 днів. 
Після спливу 30-ти днів після придбання товару гарантія на куплений товар не розповсюджується, і поверненню не підлягає! 
Для повернення товару належної якості покупцеві потрібно надати підтверджувальний факт і умову купівлі документи - товарний або касовый чек. 

Повернення коштів за повернений товар належної якості відбувається не пізніше 7 днів після повернення данного товару.